Skip to content

Masopustní sobota tradičně ve sportovním duchu

[fusion_text]Masopustní sobota tradičně ve sportovním duchu

V České a slovenské škole se pořád něco děje… a co to bylo tentokrát?

Na masopustní veselici naší školičky nechyběly masky, kostýmy a nevšední i pohádková stvoření. Letošní masopustní sobota navázala na tu loňskou, tehdy s návštěvou z řad triatlonistů, na sportování s Tomášem Slavatou.

I letos jsme si s dětmi užili sportovní dopoledne s netradičními, ale oblíbenými sportovními disciplínami – nechyběla jízda na koloběžkách, ani skákání v pytlích. Celé sportovní klání korigovala nová mužská posila učitelského kolektivu, který triatlonové závodění v kostýmech s paní ředitelkou organizoval.

A kdo vyhrál? No všechny děti, které se do závodění zapojily. Každý dostal perníkovou medaili a památeční diplomy.

A co nás čeká příště? Poslední březnový pátek se můžete těšit na pohádkovou celosvětově rozšířenou Noc s Andersenem, kterou v Sydney díky časovému posunu odstartujeme i tento rok 🙂

[/fusion_text]
Back To Top